BUSINESS ACADEMY

T: +420 732 772 261 | M: info@systemika-nlp.cz

Centrum Systemiky NLP Neuro-lingvistické programování - Certifikované studium
Koučování, systemické přístupy, Ericksonský přístup - hypnóza a sugesce
ITA Neuro-Linguistic Programming Certified member

Představení kurzů Business Academy

NLP HR Practitioner

Absolvováním certifikovaného NLP HR Practitioner se naučíte aplikovat NLP na sebe, na jednotlivce i skupiny a využívat jej při jednotlivých HR činnostech, výběru lidí, motivaci, prezentacích, školeních či při koučování. Komplexní znalosti a dovednosti, které se zde naučíte, vám pomohou k dosažení vynikajících výsledků ve vašem osobním i pracovním životě a to tak, že:

  • Upevníte svou pozici a akceptaci u vašich interních a externích zákazníků, nadřízených, podřízených, u partnerů a dodavatelů, vybudujete si důvěru a zlepšíte vztahy
  • Posílíte své sebevědomí a sebehodnotu a pochopíte svou motivaci. Stanovíte si své profesní, rozvojové i osobní cíle, odstraníte své bariéry a vydáte se na cestu k úspěchu a tak získáte respekt a uznání.
  • Posílíte své schopnosti analýzy potřeb, získáte dovednosti klíčové pro to, abyste byl/a tím skutečným HR business partnerem pro klíčové lidi ve vedení vaší firmy, budete umět identifikovat potřeby a přinášet řešení pro business vaší firmy.
  • Naučíte se koučovat, vést sebe i druhé ke změně, připravovat a realizovat školení.
  • Zvýšíte své schopnosti nalézt ty správné lidi na správná místa a odhalovat jejich pravou motivaci a osobnostní nastavení.
  • Zlepšíte svou schopnost komunikace, argumentace, empatie, porozumění a přesvědčivé prezentace.
  • Budete umět odhalovat ty pravé problémy, rychle jít k věci a efektivně řešit konflikty.

NLP Business Practitioner

Tento výcvik je určen pro všechny, kteří chtějí uplatnit své dovednosti NLP v oblasti podnikání a profesního rozvoje. NLP vzniklo jako studium lidské úspěšnosti a dokonalosti. V dnešním konkurenčním obchodním prostředí, potřebují malé a velké společnosti řadu nástrojů podporujících výkon, aby zajistily, že lidé uvnitř organizace vykonávají svůj nejlepší výkon a stále se ve své práci zdokonalují.

Business je dnes plný výzev a soutěžení s jinými firmami o podíl na trhu, který se navíc v některých odvětvích zmenšuje. Nástroje NLP poskytují lidem v businessu skutečnou konkurenční výhodu, kterou mohou používat v různých kontextech a oblastech. V tomto výcviku se účastníci naučí aplikovat NLP v mnoha obchodních souvislostech.

NLP Leadership Practitioner

Leadership, česky řečeno vůdcovství, nevychází z pozice nebo role, je vidět v každodenním chování a činech. Je pro každého jiný, zahrnuje v sobě vize, nalézání nových možností, chuť riskovat, poctivý přístup či oslavu úspěchů.

"Umění být dobrým vůdcem spočívá ve schopnosti přimět někoho jiného, aby to, co chcete, udělal proto, že to chce on sám." (Dwighta David Eisenhower)

Během kurzu NLP Leadership Practitioner se naučíte být sám sebou, získáte širší paletu dovedností, najdete si vlastní způsob vedení a budete umět cíleně rozvíjet kompetence svého týmu.

NLP Manažerská akademie

Během výcviku Manažerské akademie získáte nejen teoretické znalosti, ale hlavně si i prakticky vyzkoušíte jednotlivé manažerské techniky obohacené o postupy Neuro-lingvistického programování. Některé z nich vychází z klasických manažerských technik, další jsou založeny jen a pouze na implementaci moderních technik a nástrojů NLP do celosvětově nového trendu NLP soft skills.

MLM Manažerská akademie

Být úspěšným vůdcem týmu, znamená mít vlastní vizi, získat pro ni nejenom stávající klíčové spolupracovníky, ale „zapalovat“ i ty nové. Zůstat v klidu a pohodě, znamená úspěch nejenom v profesním, ale také v osobním životě.

Už nevíte, jak byste přiměli své podřízené, aby začali pracovat efektivněji, s vyšším nasazením a dosahovali lepších výsledků? Aby sami přicházeli s podněty na vylepšení práce s klienty? Anebo sami potřebujete dobít baterky, protože jste stále unavení a nemáte na nic čas?

NLP Business Woman

Vytvořili jsme úplně jiné vzdělání pro ženy, které chtějí být úspěšné ve své profesi a přitom si zachovat své ženství!

Kdo vás napadne, když se řekne šarmantní a úspěšná žena? Žena, která dokázala být úspěšná ve své práci či byznysu, a zároveň je, či byla atraktivní a přitažlivá? Napadne vás: Oprah Winfrey? Sheeryl Sandberg? Michelle Obama? Indra Nooyi? Beyoncé Knowles? Sophie Marceau? nebo možná nějaká úplně jiná žena...

NLP Business Networking

Chystáte se podnikat? Budete dělat svou vysněnou práci? Chcete se potkat s novými lidmi? Kurz NLP Business Networking je základním kamenem pro dosažení všeho co nejjednodušeji a nejefektivněji. Během kurzu zjistíte, jak přemyslí, co dělají a říkají ti nejlepší networkeři.

Networking je jednou z klíčových dovedností pro osobní a profesní úspěch!

NLP Stress Management

Jak se vyrovnat se stresem? Na to neexistuje jednoznačná odpověď.
Stres je stále okolo nás a všechny nás ovlivňuje. Jeho vliv na každého z nás je jiný a každý z nás ho umí jinak zvládat. Techniky zvládání stresu, které fungují jedné osobě, nemusí fungovat někomu jinému. Pomůžeme vám vybudovat si svou vlastní skupinu nástrojů a postup, jak si se stresem poradit.

Kurz je vytvořen tak, aby vám pomohl přeprogramovat způsob zacházení se stresem a řešení stresových situací.

Pokročilé NLP prezentační dovednosti

Máte před sebou důležitou prezentaci a nevíte, jak na to? Nevyšla vám prezentace podle vašich představ a nevíte, co a jak zlepšit? Absolvovali jste tradiční prezentační dovednosti, ale nejste spokojeni s výsledkem? Potřebujete zaujmout posluchače a chybí vám inspirace? Výcvik Pokročilé NLP prezentačních dovednosti je určen pro ty z vás, kteří se potřebují rychle a efektivně naučit pokročilá pravidla a principy prezentace a vyzkoušet si je v bezpečném prostředí.

Efektivní komunikace a asertivní jednání s NLP

Hlavním cílem výcviku je zlepšení a zefektivnění komunikace s druhými osobami, prosazení svých zájmů a snížení úrovně stresu, a to jak pomocí standardních principů asertivního chování, tak pomocí Neuro-lingvistického programování.

Vedení výběrového řízeni pomocí Behaviour & Language Modelu

Nevíte jak na kandidáty, kteří jsou stále lépe protrénováni v odpovědích, které nám ve výsledku nic neřeknou? Chcete umět zjišťovat jejich skutečnou motivaci a hodnoty? Chcete snížit fluktuaci ve zkušební době a již při rozhovoru s kandidátem odhalit, jak se bude chovat, jaké má cíle a nevědomé tzn. pravé potřeby, v jakém prostředí bude nejefektivnější, jak se bude rozhodovat a zda se hodí do Vaší firemní kultury a samotného týmu? Pak je tento tréninkový program právě pro Vás.

Pokročilé komunikační dovednosti

Kurz je určen všem, kteří chtějí zdokonalit své komunikační dovednosti s využitím nových netradičních technik a metod. Každý z nás má vybudovaný svůj unikátní a jedinečný model světa, tzn. mluvíte-li s druhou osobou, nikdy nemůžete s jistotou odhadnout, co druhá osoba řekne či udělá. Je to nepředvídatelné, reakce závisí jen na vnitřním modelu světa dané osoby.

Naučte se poodkrýt svět toho druhého a zkvalitnit tím vzájemnou komunikaci!

Konverzační hypnóza a NLP v obchodě

Výcvik vychází z Neuro-lingvistického programování a Ericksonovské hypnózy a seznamuje účastníky s naprosto novým přístupem a možnostmi při vedení obchodního jednání. Na kurzu se seznámíte také s dalšími tradičními i netradičními technikami obchodního rozhovoru, které vycházejí z praktických zkušenosti, ale také ze systemického koučování a narativního přístupu.

Garantujeme, že pokud naše techniky vyzkoušíte, tak se stanou součástí každého vašeho obchodování a vaše obchodní jednání se stanou úspěšnější a efektivnější. Pokud chcete zdvojnásobit svoje výdělky, tak neváhejte a objednejte si náš výcvik!

Work Life Balance

Pokud nejste schopni některé věci ošidit, jiné neřešit a další třeba přestat dělat, život Vám prostě nepůjde tak hladce, jak byste si přáli. Základním tajemstvím je uvědomit si, co pro Vás je a není důležité. Není dobré čekat na to, že se jednou všechno tak nějak samo obrátí k lepšímu. Neobrátí, a už vůbec ne najednou a samo!

Tento kurz je vhodný pro každého, kdo si chce svůj život užít!

Kreativní řešení problémů s NLP

Doma i v práci je potřeba neustále zvládat potíže a vyřešit mnoho problémů a situací. Umění rychle najít a kreativně vyřešit problém, či výzvu velmi zvýší efektivitu, minimalizuje čas ztracený překonáváním překážek a poskytne plné pochopení a šance v oblastech, které vůbec nemusí souviset s výchozím problémem.

Na kurzu se naučíte používat kompletní model jasných vzorců, metodik a nástrojů, používaných ve všech hlavních oblastech, vedoucích k vyřešení složitých problémových situací.

Komunikace, řešení konfliktů a vyjednávání s NLP

Určitě jste se již stali součástí výměny názorů nebo komunikace, která vedla k vynikajícím výsledkům pro všechny zúčastněné. A také jste byli v situaci, kdy výměna názorů byla frustrující, neuspokojivá a nesplnila daný cíl. Co způsobí splnění či nesplnění cíle? Naše komunikace je ovlivněna faktory, jež sahají daleko za hranice všedního vědomí většiny lidí a přispívají k naší schopnosti efektivní komunikace s lidmi kolem nás.

Vedení týmů s NLP

Kurz Vedení týmů s NLP je o identifikaci dovedností jednotlivců pracujících ve skupině a spojení této rozmanitosti do celku. Manažeři si osvojí jedinečnou sadu komunikačních nástrojů a naučí se tak maximalizovat základní motivační faktory všech členů týmu. Členové týmu si uvědomí hodnotu různých charakteristik svých kolegů. Úspěšným se tým nestane za jeden den. Na jeho úspěšnosti je třeba neustále pracovat, pravidelně hodnotit a upravovat výkon.

Na kurzu se manažeři a lídři týmů seznámí s psychologickými faktory, jež jsou klíčové pro vyřešení konfliktů a sladění týmového výkonu.

Řešení konfliktů

Na kurzu Řešení konfliktů se naučíte, jak zvládnout odlišné názory a stanoviska, a tím udržovat interakce mezi spolupracovníky, které jsou pro vaši práci prospěšné. Porozumíte více motivaci a vnímání druhých lidí, což vám umožní efektivně čelit neužitečným konfliktům a rychle nalézt trvalá řešení, která jsou přínosná pro všechny strany.

Efektivní řízení změn s NLP

Kurz Efektivní řízení změn s NLP je koncipován tak, aby rozvíjel a inspiroval manažerské týmy na všech úrovních. Tento program je vystavěn na modelu některých z předních světových společností.

Řada známých ředitelů a lídrů aplikuje techniky NLP pro vyjádření firemních sdělení, aby maximálně využili opravdový potenciál. Náš strukturovaný a komplexní program pro řízení změn poskytuje manažerům dovednosti vyvinuté na modelu nejschopnějších světových manažerů a lídrů.

Špičková výkonnost pro manažery a podnikatele

Kurz Špičková výkonnost pro manažery a podnikatele je určen především pro podnikatele a vlastníky firem a je zaměřen na využití maximálního potenciálu firmy a zkvalitnění produktivity a ziskovosti. Cílem kurzu je pomoci účastníkům zlepšit komunikaci uvnitř i vně firmy, zkvalitnit proces rozhodování, odstranit překážky ovlivňující obchodní úspěch a získat tím konkurenční výhodu.

Naučíte se dovednosti, díky kterým z vás bude velmi úspěšná a ojedinělá osobnost.

360° Lídr

Chcete se stát úspěšným lídrem? Máte rádi výzvy?
Pak je kurz 360° lídr určen právě vám. Pomocí nejnovějších NLP technik zkvalitníte vaši komunikaci, rozhodování, prezentační dovednosti a další schopnosti a dovednosti potřebné pro pozici lídra.

Facilitace a vedení porad s NLP

Řídíte často porady, či jiná setkání? Není to vždy lehký úkol? Pak je to pro vás workshop Facilitace a vedení porad s NLP. Seznámíte se se systemickým přístupem a Neuro-lingvistickým programováním při vedení skupinových setkání. Snadno pak dosáhnete zapojení všech zúčastněných osob setkání do konstruktivního dialogu, tvorby nových nápadů a dohod o dalších postupech a řešeních.

Během 6 dnů se naučíte efektivně vést poradu, řídit skupinovou diskusi či vyřešit společný problém metodou WIN-WIN!

Asertivita pro manažery

Asertivita je jednou z důležitých komunikačních schopností, kterou jednající projevuje úctu k sobě samému a druhým. Asertivní člověk se hůře manipuluje, dokáže volně projevit své emoce a přání, má pod kontrolou svůj hněv a dokáže být empatický.

Asertivní chování, které si osvojíte na našem kurzu, Vám zaručí úspěšná jednání a zajistí respekt.

Osobní charisma, životní kondice a budování vztahů

Co je to vlastně „Osobní charisma“? To je jev, který je velmi těžké popsat slovy, ale v praktickém životě jej většina z nás určitě pozná: charismatický člověk má osobní kouzlo, vyzařování, přitažlivý půvab. Druzí se v jeho přítomnosti cítí dobře a on je umí inspirovat a nadchnout je pro věc.

Je možné si osobní charisma vybudovat sám? Ano, ale musíme vědět, jak na to a věnovat tomu čas a úsilí.

Pozitivním myšlením k úspěchu!

Máte kolem sebe rádi pozitivní lidi? Setkali jste se či četli jste už s knihy o pozitivním myšlení, ale nedokázali jste jejich obsah aplikovat v praxi? Chcete umět zacházet efektivně sami se sebou i s lidmi ve vašem okolí? Chcete si splnit svoje cíle a vize? Pokud jste si alespoň jedenkrát odpověděli ano, tak opravdu neváhejte a přihlaste se na workshop Pozitivním myšlením k úspěchu!

Naučte se vizualizovat si své cíle, zbavte se předsudků a dosáhněte tak snadno všech svých snů a vizí!

Řešení konfliktů a mediace

Každý z nás se určitě stal součástí konfliktní situace. Někdy danou situaci vyřešíme rychle, jindy se točíme stále dokola a řešení ne a ne najít. Existuje několik technik a přístupů, které nám pomohou efektivně řešit konfliktní situace. Workshop Řešení konfliktů a mediace se skládá z 3 částí: tradiční přístup k řešení konfliktů, systemický přístup a NLP techniky při řešení konfliktních situací a mediace, jako prevence konfliktů a metoda jejich řešení.

Mediace je mimosoudní proces řešení sporu, kdy mezi účastníky konfliktu vstupuje třetí, nezúčastněná osoba, kterou je mediátor.

NLP Situační leadership

Situační leadership je založen na předpokladu, že neexistuje žádný "nejlepší" nebo "univerzální" styl leadershipu. Nejúspěšnějšími lídry jsou ti, kteří dokáží přizpůsobovat svůj styl leadershipu vyzrálosti a zkušenosti jednotlivce či skupiny, a to na základě jejich zkušenosti s daným typem činností, konkrétních činností, ochotě, motivaci a schopnosti přijmout zodpovědnost za úkoly.

Pokud se chcete stát opravdu vynikajícím lídrem, tak je tento kurz určen právě pro vás!

Koučování pro manažery

Jedním z možných a často využívaných stylů vedení je koučování. Koučování je založeno principu, kde koučovaný má k dispozici všechny potřebné znalosti a dovednosti tak, aby sám byl schopný najít řešení dané situace a nesl zodpovědnost za jeho realizaci. Koučování podporuje přemýšlení a přebírání zodpovědnosti.

Osvojíte si nejnovější a nejefektivnější techniky používané v koučování. Sami si vyberte, která z nich je vám nejbližší a udělá z Vás výborného kouče.

Mysl Lídra

Jednodenní kurz nazvaný Mysl Lídra je určen všem lídrům, kteří chtějí svou práci osvěžit novými nápady a myšlenkami. Také nakouknete do tajů Neuro-lingvistického programování, a díky nejnovějším technikám zlepšíte své dosavadní dovednosti.

V posledních 10-15 letech se velmi pokročilo v chápání lidské mysli, což vedlo k neočekávanému pokroku v oblasti medicíny a psychologie.

Efektivní komunikace s NLP

Kurz Efektivní komunikace s NLP vám poskytne nezbytné základy, abyste se mohli stát efektivními komunikátory. Naučíte se, jak „naslouchat“ tomu, co vaši kolegové skutečně říkají, přičemž některých věcí si nemusí být vědomi ani oni sami. Ani vy sami ve své komunikaci nepředáváte úplná sdělení. Některé informace totiž zůstávají ukryty a další se dostanou k druhým osobám v překroucené či zobecněné podobě.

Zamyslete se, zda je váš současný způsob komunikace v souladu se sděleními, které chcete vyjádřit nebo zda je ve vaší komunikaci prostor pro zlepšení a zdokonalení.

Human Resources Profesionál

Kurz je koncipován tak, aby vašemu týmu pomohl lépe porozumět lidem a umět je účinně ovlivňovat. Poskytneme vám k tomu ty nejúčinnější behaviorální nástroje, které jsou v současné době k dispozici. Tyto nástroje nabízejí vysoce účinné techniky pro zlepšování vztahů a komunikace mezi odděleními a jednotlivci v rámci Vaší společnosti.

Pracujeme s Vámi se zaměřením na Vaše konkrétní témata v oblasti lidských zdrojů a poskytneme Vám špičkové nástroje pro zvýšení efektivity personálu a týmové práce

Myšlenkové mapy v businessu

Myšlenkové mapy jsou revoluční systém, který lze aplikovat v široké škále oblastí života. Jedná se v současnosti o nejefektivnější pomůcku pro zkvalitnění přemýšlení, zvýšení kreativity, efektivnější komunikaci, lepší time management a přehlednější tvorbu poznámek.

Zvyšte svoje schopnosti a plně využijte svůj potenciál pomocí aktivního využívání myšlenkových map!

Výběr spolupracovníků a zaměstnanců

Seminář je určen pro všechny, kteří řeší výběr kvalitních a spolehlivých pracovníků do svých firem. Seznámíte se jak se současnými metodami výběru zaměstnanců stejně tak jako s naprosto unikátními NLP technikami požívanými pro identifikaci pracovních míst a vhodný výběr kandidáta. Po kurzu budete vědět, jak sestavit inzerát a jak oslovit zájemce. Naučíte se profesionálně vést náborový pohovor a budete umět obsadit otevřené pozice těmi nejvhodnějšími kandidáty.

Program KARIÉRA

Tento individuálně vedený program je vhodný pro každého, kdo přemýšlí o nastartování své kariéry a o nových cílech v pracovním životě.

Zaregistrujte se včas a získejte zajímavé slevy až 15% Jsme jediná certfikovaná autorita ITANLP
v Česku a na Slovensku.